NIEPRZYJEMNY ZAPACH Z UST

Sławomir Gromadzki

 

Powodem tego może być oczywiście refluks, lub inne przyczyny, np. bakterie w jamie ustnej, wadliwa praca wątroby, nieprawidłowe trawienie białek, stres, choroby dziąseł.

Jednocześnie należy stosować:

Cynk (glukonian) - do 50 mg dziennie (znacznie usprawnia przyswajalność białka, zobojętnia w organizmie związki siarki, które mogą być przyczyną nieprzyjemnego zapachu).

Węgiel drzewny (Carbo medicinalis),

Dużo witaminy C (kiwi, cytryna, czarna porzeczka itp.),

Dużo naci pietruszki (chlorofil),

Acidophillus - uzupełnia niedobór korzystnych bakterii w jelitach a zmniejsza nadmiar tych niekorzystnych, które w zbyt dużych ilościach mogą powodować nieprzyjemny zapach z ust.

Zioła: lucerna, mięta, melisa, rozmaryn.

Żucie natki pietruszki jest doskonałym środkiem w tym przypadku.

Unikać należy ciężkostrawnych potraw, gdyż one powodują fermentacje. Szczególnym zagrożeniem są słodycze, ciasta, lody, placki, mięsne pokarmy i wszelkie nabiałowe z cukrem.

Najlepiej nie używać płukanek do ust.

Pomocne może też być MUMIO oraz FENOMEN NATURY.

Sławomir Gromadzki    zielarz@nadzieja.pl

UWAGA!

Informacje o wymienionych w opracowaniu ziołolekach oraz sposób ich zażywania znajdują się w dziale ARTYKUŁY w temacie ZIOLOŁEKI.

Środki te można nabyć w niektórych sklepach zielarskich bądź zamówić za pobraniem pocztowym (płatne przy odbiorze) w sklepie zielarsko-medycznym "Leki z Bożej Apteki" (Szczecin):

EMAIL: sklep.zielarski@onet.eu

TEL: 091 433 85 38

Aby leczenie opisanej tutaj dolegliwości było kompletne należy koniecznie dodatkowo przeczytać treść wszystkich opracowań na temat zdrowia (znajdujących się w dziale ARTYKUŁY) a przynajmniej artykuł pt. ZASADY ZDROWIA, gdyż realizując podane tam zalecenia oraz odżywiając się wyłącznie według zawartych tam przepisów kulinarnych z czasem usunięta zostanie prawdziwa przyczyna dolegliwości a nie jedynie jej objawy.

Nie mniej istotne jest uważne wysłuchanie znajdujących się również na tej stronie cyklu wszystkich wykładów (audio) na temat zdrowia, gdyż w wyniku ich wysłuchania oraz zastosowania podanych podczas tych prelekcji zaleceń wiele osób uwolniło się od rożnych - często opornych na wcześniejsze próby leczenia - dolegliwości. Zachęcam do uważnego wysłuchania wszystkich tych wykładów bez względu na temat, gdyż w każdym z nich znajduje się wiele cennych informacji dotyczących zdrowia.

Niezwykle ważne jest codziennie powierzanie swojego życia i zdrowia Bogu, który jest w stanie dokonać o wiele więcej niż jakiekolwiek kuracje. Szczegóły na ten temat wyjaśnia we wspaniały sposób książeczka Droga do Chrystusa, którą gorąco polecam, i którą można znaleźć pod niżej podanym adresem internetowym: http://nadzieja.pl/ksiazki/droga/01_bezwarunkowa_milosc.html Serdecznie zachęcam do uważnej lektury tej książki, gdyż właściwe zrozumienie i akceptacja przedstawionych tam prawd doprowadzi do nowonarodzenia, a tym samym do uzyskania odpowiedniej motywacji oraz sił niezbędnych do przeprowadzenia radykalnych zmian w stylu życia, co jest podstawą, bez której nie ma mowy o trwałym uwolnieniu się od chorób.

Serdecznie zachęcam także do zapoznania się z lekturą książki Wielki Bój, po przeczytaniu której w moim życiu doszło do nowonarodzenia i przemian, których wcześniej o własnych silach nie byłem w stanie osiągnąć: http://www.czasdecyzji.pl/viewpage.php?page_id=7

KORESPONDENCYJNA SZKOŁA „KSB” POLECA

BEZPŁATNY KURS „ZDROWIE i RODZINA”

Bezpłatne lekcje KSB otrzymasz podając swój adres na stronie:

http://www.kursybiblijne.pl/index.php?ot=ksboffPlik "Nieprzyjemny zapach z ust" w innych formatach do pobrania i wydruku:

WORD DOC-MS Word

PDF PDF-Acrobat Reader